Skip to content

Aktuāli

Faresin 6.26 pasaulē pirmais elektriskais teleskopiskais iekrāvējs

elektriskais-teleskopiskais-iekrāvējs-Faresin-amb-11

Reaģējot un pieaugošo pieprasījumu pēc ilgspējības visās nozarēs, Faresin ir ieviesis pasaulē pirmo pilnībā elektrisko teleskopisko iekrāvēju. Tas nerada izplūdes gāzes izmešus un samazina trokšņu līmeni. Tādejādi to var izmantot slēgtās vidēs/ vietās, kur izplūdes gāze un troksnis nav vēlami. Piemēram siltumnīcās, loģistikas zonās, noliktavās. Faresin katrā saražotajā modelī jau sākotnēji ir pievērsis lielu uzmanību ilgspējībai, arī tad kad šāds jēdziens netika lietots.

Varam teikt, ka rūpnieciskā līmenī projekta attīstībai ir bijusi dabiska evolūcija. Elektrifikācijas tehnoloģija tiek ražota Faresin rūpnīcā, ietverot pilnu ciklu: Pētniecību, attīstību, ražošanu, pārdošanu, maŗketingu.

Pirmais elektriskais teleskopiskais iekrāvējs Faresin modeļu klāstā parādījās jau 2008. gadā. Tā maksimālā celtspēja bija 2600 kg un pacelšanas augstums līdz 5,70 m. 2021 gadā Faresin uzlaboja modeli SR 626E un tagad pacēlājs ir pilnībā atjauninātā versijā, ar 560 Ah akumulatoriem, kuru darbības laiks ir vairāk nekā 8 stundas. Tādejādi tiek nodrošināts pilns darba dienas laiks. Akumulatorus var uzlādēt divu stundu laikā, izmantojot SuperFast lādētāju. Šo modeli var reģistrēt braukšanai pa koplietošanas ceļiem.

Faresin 6.26 pilnībā elektriskajam teleskopiskajam iekrāvējam ir tādi paši izmēri kā Faresin 6.26 dīzeļdzinēja modelim.Kompaktie izmēri un pagrieziena attiecība nodrošina optimālu manevrēt spēju ierobežotā darbības telpā. Šis teleskopiskais iekrāvējs ir ļoti kluss- ārpus kabīnes tikai 64 dBA. Tā pat tas nerada izplūdes gāzes.

Fareisn un aprīkojis šo iekrāvēju ar diviem sinhroniem elektromotoriem, kurus darbina litija baterijas. Iekrāvēji ir pieejami trīs versijās- 24kW/h(315Ah), 32 kW/h(420Ah) un 43 kW/h(560 Ah). Transmisija ir vien-ātrumu, elektriska, spējot attīstīt ātrumu lidz 15 km/h. Pastāvīgā četru riteņu piedziņa ar elektromotoru uz priekšējo un aizmugurējo asi. Teleskopskā strela ir divadļīga. Operatoram ir lieliska pārredzamība – tas var redzēt visus četrus riteņus.

Parametri:

Augstums- 1935mm

Platums-1890 mm

Garums-4035 mm

Kabīnes platums-960mm

Klīrens-220 mm

Maksimālā celtspēja- 2600 kg

Celtspēja pilnā augstumā-1900 kg

Celtspēja izstieptā strēlē- 900 kg

Pacelšanas augstums- 5,9m

Maksimālais braukšanas ātrums 12 km/h

Apgriešanās radiuss- 3,25m

Elektriski vadāma četru riteņu stūrēšana ar atslēdzamu četru riteņu piedziņu

FH-type hidrauliski vadāms kauss kausu ātrās nomaiņas mehānisms

Iekrāvēja vadība ar vienu džoistiku

Auto Peb-automātiskā strēles amortizācijas sistēma

Darba gaismas uz kabīnes(priekšā/ aizmugurē) un uz strēles

Operatora sēdeklis ar pneimatisko amortizāciju

Darba režīms 6 stundas bez uzlādes.

Faresin Industries misija-izstrādājot, ražojot un pārdodot tehnoloģiski progresīvu lauksaimniecības, lopkopības, būvniecības un rūpniecības tehniku, padarīt klientu darbu drošāku, efektīvāku un vienkāršāku.