Skip to content

Fermu aprīkojums

Your cow comfort specialist

KOMFORTS, ILGTSPĒJA UN RENTABILITĀTE

Mēs specializējamies GOVJU KOMFORTĀ un piedāvājam pilnīgus fermu aprīkojumu-risinājumus  govju labturībai, uzlabot darba kvalitāti un lauksaimnieku peļņu.

Teļu nojumes un sprosti

Itālijā ražotas teļu novietnes un sprosti, sākot no vienvietīgām no vienvietīgiem sprostiem-novietnēm, līdz 16 vietīgām stikla šķiedras novietnēm aizsargā teļus no caurvēja, nokrišņiem un tiešiem saules stariem.

Telu-Nojumes

Graudu uzglabāšanas torņi

Itālijā ražoti lopbarības un graudu uzglabāšanas torņi ar tilpumu no 2m/3 līdz 70 m/3 ietilpībā. Tie ir piemēroti kombinētās barības, granulētās barības, malto miltu, minerālvielu un sāls uzglabāšanai

graudu-uzglabasanas-tornis-horst-serviss

Angāri

Vairāk nekā 170 dažādi brezenta angāru modeļi, kurus var pielāgot, lai tie atbilstu visiem mērķiem.Angāriem ir bezgalīga izmēra kombinācijas, lai pēc iespējas labāk izmantotu pieejamo platību jūsu saimniecībā vai uzņēmumā.

tenta-angāri

Govju komforta aprīkojums

Viss nepieciešamais dzīvnieku komfortam- putu un gumijas matrači, masāžas birstes, dzirdnes.

komforta-birste

Aprīkojums putnu fermām

header-photo-putnu-fermas

Ventilatori

Ventilatori no Itālijas ražotāja ir aprīkoti ar nerūsējošā tērauda lapstiņām un aizsargsietiem. Tie nodrošina vienādu temperatūru visā jūsu fermā.

Ventilators-Horst-Serviss

Vēlos uzzināt vairāk

Sazinieties ar mums, un mēs atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem,sagatavosim personīgu piedāvājumu Jūsu interesējošajam produktam. Lauki, kas atzīmēti ar *, jāaizpilda obligāti.

Tālrunis

+37122022412