...Skip to content

Teļu audzēšana

Mūsdienu tehnoloģijas ļauj vairāk pievērst uzmanību dzīvnieku labturībai.Arvien vairāk saimniecības atgriežas pie dzīvnieku turēšanas tuvāk dabiskajiem apstākļiem- svaigā gaisā.Dzīvnieki, kuri dzīvo svaigā gaisā, mazāk tiek pakļauti saslimšanas riskiem nekā tie, kuri dzīvo iekštelpās.Itālijā veiktie pētījumi saka, ka slēgtajā turēšanā dzīvsvara pieaugums ir ap 800g diennaktī, savukārt svaigā gaisā tas ir vairāk nekā 1000 g.Arī kompānija Horst Serviss pievienojas šai filozofijai un piedāvājam plašu klāstu ar teļu novietnēm, sākot no vienvietīgām no vienvietīgiem sprostiem-novietnēm, līdz 16 vietīgām stiklašķiedras novietnēm.Šīs āra nojumes aizsargā teļus no caurvēja, nokrišņiem. Baltais stiklplasta korpuss atstaro saules gaismu, tās ir viegli kopjamas. Speciāla ventilācijas sistēma nodrošina maksimālu dzīvnieku komfortu.
Teļu novietnes iespējams aprīkot ar metāla nožogojumiem un spaiņu turētājiem.

Vienvietīga nojume BOX 1

Pastiprināta stiklašķiedras nojume,piemērota vienam teļam.Nojume baltā krāsā, ar otimālu ventilācijas režīmu, nodrošina maksimālu komfortu. Nojumes forma nodrošina ideālu svaigā gaisa cirkulāciju boksa iekšpusē.Vienkārša kopšana un tīrīšana.Kalpošanas laiks vairāk kā 20 gadi. Komplektācijā ietilpst stikla škiedras nojume,krāsota baltā krāsā, cinkota metāla sēta ar spaiņa turētāju, riteņi,sliedes un sētas pacelšanas sistēma.

Paredzēta vecumam no 2 – 8 nedēļām.

Trīsvietīga nojume BOX 3

Pastiprināta stiklašķiedras nojume,piemērota trīs teļiem.Nojume baltā vai zaļā krāsā.Priekšējā atvere nodrošima otimālu ventilācijas režīmu un maksimālu komfortu.Papildus iespējams nokomplektēt ar karsti cinkota metāla nožogojumu, 3 ūdens spaiņu turētājiem,siena turētāju, stiklašķiedras ēžu.

Nojumes garums 2450mm

Nojumes platums 1760 mm

Augstums 1500 mm

Paredzēta vecumā no 2-6 mēnešiem.

Teļu nojume BOX 5

Pastiprināta stiklašķiedras nojume,piemērota pieciem teļiem vecumā no 2-6 mēnešiem.Nojume baltā vai zaļā krāsā.Priekšējā atvere nodrošima otimālu ventilācijas režīmu un maksimālu komfortu.Aizmugures sienā atveramais logs nodrošinās papildus ventilāciju. Aprīkojumā āķis uz jumta nojumes pārcelšanai.Pēc vajadzības var aprīkot ar karsti cinkotu metāla nožogojumu,5 ūdens spaiņu turētājiem,barības sili, siena turētāju.

Nojumes garums 3200mm

Nojumes platums 2200 mm

Augstums 1600 mm

Nožogojuma izmērs 2100x 2080 mm

Teļu nojume BOX 16

Pastiprināta stikla šķiedras nojume,piemērota no16 līdz 20 teļiem,vecumā no 2-6 mēnešiem. Nojume baltā vai zaļā krāsā. Priekšējā atvere un divi ventilācijas skursteņi nodrošina optimālu ventilācijas režīmu un maksimālu komfortu. Var izmantot kā novietni āra ganībās vai fermas teritorijā. Iespējams aprīkojums ar karsti cinkota metāla nožogojumu,spaiņu turētājiem, barības silēm un siena turētājiem.

Nojumes garums 4300mm

Nojumes platums 4300 mm

Augstums 2100 mm

 

Piena pasterizētājs

 

Pasterizēta piena izmantošanai teļu barošanā ir neskaitāmas priekšrocības. Tas veicina gan jaunā dzīvnieka veselību, gan līdzekļu taupīšanu lauksaimniekam.

Svaigs piens satur daudz augstāku olbaltumvielu un tauku koncentrāciju. Piens labāk uzsūcas organismā salīdzinājumā ar vispārpieņemto piena aizstājēju. Tas noved pie dzīvnieka paātrinātas augšanas un ātrākas noņemšanas no tesmeņa.

MP MilkCab atļaus izmantot pārdošanai nederīgu pienu, kas tiek ražots fermā. Pārdošanai nederīgo pienu pasterizē un atkārtoti izmanto barošanai citu piena aizstājēju vietā, kas nozīmē:

-Zemākas dzīvnieku barošanas izmaksas

-Pasterizācijas iekārtas ātra amortizācija

MP MilkCab pasterizētājs ir ideāls risinājums teļu barošanai ar pienu vai piena maisījumu. Tāpat tas veicina teļu pareizu barošanu un veselīgu attīstību, kā arī lopkopja līdzekļu taupīšanu.

 

 

Vēlos uzzināt vairāk

Sazinieties ar mums, un mēs atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem,sagatavosim personīgu piedāvājumu Jūsu interesējošajam modelim. Lauki, kas atzīmēti ar *, jāaizpilda obligāti.

Tālrunis

+37122022412

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.