...Skip to content

Sējmašīnas

Zināšanas, Augsne, Tehnoloģija,Resursi

Itālijas kompānija SFOGGIA ir dibinata 1956 gadā. Pirmsākumos kompānija nodarbojās ar ūdens apgādes sistēmu celtniecību, taču drīz tā sāka projektēt un ražot sējmašīnas un stādu stādāmās mašīnas. Svarīgās investīcijas tehnoloģijās un attīstībā ir iemesls tam, ka SFOGGIA ir līderis precīzās izsējas pneimatisko sējmašīnu,graudu sējmašīnu un starprindu kultivatoru ražošanā . SFOGGIA ir droša un stabila kompānija, kura nepārtraukti investē augstas kvalitātes, tehnoloģiju un dizaina produktu attīstībā.

Universālās tiešās izsējas pneimatiskās sējmašīnas Sigma 5 ir drošas, augstas kvalitātes un vienkāršas lietošanā, kā arī augstražīgas mašīnas.

Izmantojama kukurūzas, sojas, saulespuķu, cukurbiešu, kokvilnas, pupu, rapša sējai.

Sējmašīnas AIR 2.5 un AIR 3 ir jaunākās tehnoloģijas, efektivitātes, izturības un praktiskuma izpausmes. Mašīnas ir viegli regulējamas dažādiem starp rindu attālumiem. Sējmašīnas ir pieejamas aprīkojumā ar Elektra-drive un ISOBUS, kas pilnībā nodrošina elektrisko kontroli, sasniedzot augstāku darba ražību.

Visas mehāniskās detaļas tiek ražotas SFOGGIA rūpnīcā, tā kontrolējot  ražošanas procesu un gatavo produkciju.

Innovācija, precizitāte, komforts un vienkāršība lietošanā raksturo SFOGGIA ELEKTRA DRIVE sistēmu.Skāriernjūtīgais ekrāns ļauj viegli un ātri mainīt sējas parametrus. Sistēmu iespējams integrēt ar GPS un ISOBUS sistēmu. Sējmašīna pieejama versijās no 2 līdz 24 rindām.

Sfoggia electra drive sejmasina

Sfoggia Thema dziļirdinātājs

SFOGGIA Thema ir izturīgs, universāls, viegls un drošs dziļirdinātājs. Tas paredzēts darbam ar dažādām kultūrām dažādos zemes apstākļos, garantējot augstu darba kvalitāti.  Iespējams veikt rindu apstrādi lauksaimniecības kultūrām līdz 1 m augstumā.Visi darba orgāni ir montēti uz lodīšu gultņiem, paralelograms darbojas ar paš eļļošanās buksēm, rāmja izmērs 100 x 100 mm. Minerālmēslu izsējas mehānisms ar tilpuma sadalītājiem ir patentēts, var būt aprīkots ar PVC bunkuru pa 220 litriem vai arī ar nerūsējošā tērauda bunkuru no 800 līdz 1200 litriem, izmantojot piedziņas riteni mēslošanas dozatoram. Komplektācijā ir pieejams ciets rāmis, ciets rāmis ar hidraulisko transporta rāmi. Ir pieejama frontālā versija.

Vēlos uzzināt vairāk

Sazinieties ar mums, un mēs atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem,sagatavosim personīgu piedāvājumu Jūsu interesējošajam modelim. Lauki, kas atzīmēti ar *, jāaizpilda obligāti.

Tālrunis

+37122022412

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.