...Skip to content

Lopbarības sagatavošanas tehnika

Lopbarības sagatavošanas tehnika

Mēs nepiedāvājam tikai lopbarības sagatavošanas tehniku- mēs piedāvājam saimniecībai risinājumu. Pie mums jūs atradīsiet risinājumu saimniecības produktivitātes un dzīvnieku komforta uzlabošanai.

Mūsu pieredze un kvalifikācija nodrošina izvēlētās tehnikas atbilstību. Mēs regulāri apmeklējam seminārus un izglītojošus pasākumus par dzīvnieku barošanu un barības sagatavošanu, tādējādi palielinot izpratni par dzīvnieku barošanas procesiem.

Lai izprastu Jūsu saimniecības vajadzību un veiktu pareizo mašīnas izvēli, mēs vienmēr dodamies uz Jūsu saimniecību un uz vietas fermā izvērtēt barošanas procesu. Tāpat fermas izmēri un izmantotā barība ir ļoti svarīgi noteikumi izvēles procesā. Katra saimniecība ir individuāla un unikāla.

Velkamie barības dalītāji

Individuāli pielāgoti barības dalītāji saimniecības vajadzībām, ar lietderīgo tilpumu sākot no 5 cub.m līdz 60 cub.m.Vērā tiek ņemts viss-sākot no ganāmpulka lieluma, fermas izmēriem,barības sastāva un struktūras kā arī izdales uz barības galda.

velkamais-baribas-dalitajs

Pašgājēji barības dalītāji

Sērijas “Rover Alpha” un “Rover Jumbo UP” pašgājēji barības maisītāji-dalītāji ir tehnoloģiski modernas mašīnas, aprīkotas ar vienu vai diviem vertikāliem maisītāj gliemežiem. Barības dalītāji izstrādāti, lai apmierinātu visprasīgāko zemnieku vajadzības.

pasgajejs-baribas-dalitajs

Automatizēta barošana

EM QUBE ir pilnīgi piemērota mūsdienīgu fermu prasībām. Tā ir pašgājēja, pilnībā automatizēta ierīce, kas ļauj veikt pilnu kontroli, izmantojot datoru vai mobilo ierīci ar piekļuvi internetam.

automātiskā-barosana

Barības piestūmējs

Lielisks un ražīgs palīgs fermā, ar kuru piestumt barību, vienlaicīgi to sajaucot, tādējādi atsvaidzinot. Atsvaidzināta barība palielina apēdamību.

estermaan-baribas-piestumejs

Salmu smalcinātājs

Iekārta ir ideāli piemērota, lai pārstrādātu gan sauso šķiedru, gan slapjo produkciju produktus , kuri ir sapakoti apaļās vai kvadrātveida ķīpās, lai to varētu izkaisīt pakaišiem vai barības silē

Matrix-salmu-smalcinatajs

Aprīkojums barības dalītājiem

 

 

parma-gliemezis-baribas-dalitajam

Vēlos uzzināt vairāk

Sazinieties ar mums, un mēs atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem,sagatavosim personīgu piedāvājumu Jūsu interesējošajam produktam. Lauki, kas atzīmēti ar *, jāaizpilda obligāti.

Tālrunis

+37122022412

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.