Skip to content

Pašgājējs barības dalītājs

Pašgājējs barības dalītājs MATRIX

Sērijas “Rover Alpha” un “Rover Jumbo UP” pašgājēji barības maisītāji-dalītāji ir tehnoloģiski modernas mašīnas, aprīkotas ar  vienu vai diviem vertikāliem maisītāj gliemežiem. Barības dalītāji izstrādāti, lai apmierinātu visprasīgāko zemnieku vajadzības.

matrix-alpha-komponenti

Noturība, kvalitatīvi materiāli un moderni komponenti ir Matrix barības dalītāju galvenās iezīmes. Augstas veiktspējas uzticami risinājumi, kuri nevainojami pielāgojas katras fermas vajadzībām. Matrix produkcija izceļas ar kvalitatīvām konstrukcijām, modernām līnijām un vairākām tehniskām dizaina detaļām. Tās padara Italmix  par vismodernākajiem barības maisītājiem-dalītājiem.

Barības dalītāju Alpha sērija ir radīta tām mazajām un vidējām fermām, kuras vēlas strādāt ar pašgājēju barības dalītāju komfortu, bet līdz šim ir uzskatījušas šādu investīciju par pārāk dārgu. Ar Alpha sērijas palīdzību Italmix grupa šo tirgus pieprasījumu ir padarījusi par realitāti. Mērķis panākt efektīvu un uzticamu mašīnu par saprātīgām izmaksām, kas atbilst mazo un vidējo saimniecību vajadzībām, ir sasniegts. Tas panākts ar precīzu projektu optimizācijas izpēti. Izpēte vērsta uz vienkāršu un funkcionālu  pašgājēju barības dalītāju ražošanu, standartizējot pēc iespējas vairāk ražošanas procesus, aprīkojuma un piederumu. Veiktspēja, vadāmība un uzticamība ir Italmix uzņēmuma prioritāte.Alpha serijas dalītāji ir aprīkoti arī ar jaucēj gliemežu  mehānisko transmisiju, izmantojot eļļas vannā ievietotu daudzdisku sajūgu, un divpakāpju pārnesumkārbu Powershift. Powershift kārba  ir labi pazīstama, novērtēta ,tai piešķirta tehniska jaunrades balva. Hidrostatisko sistēmu nodrošina Bosch, kas nodrošina bez kompromisa kvalitāti.

Pašgājējs-barības-dalitājs-Matrix

Jauna frēze

Jauna,augstas jaudas priekšējā frēze ar mainu padevi.

Izdales transportieris

Praktisks,funcionāls un nav nepieciešama apkope.

Jauns dizains

Uzlabota operatora redzamība un lieliska pieejamība kārtējai mašīnas apkopei.

Pastiprināta šasija

Viengabala,pastiprināts mašīnas korpuss, lai nodrošinātu izturību.

Reduktora pārnesumakārba

Novatorisks un efektīvs risinājums ļauj mainīt jaucēj gliemežu griešanās ātrumu slodzes laikā,tādējādi nodrošinot lielāku lietošanas elastību.

Redzamība un kompaktums

Operatora maksimāla redzamība darba laikā, kompaktums un manevrēšanas ērtums.

MEHĀNISKĀ GLIEMEŽU TRANSMISIJA.

Jaucējgliemežu  mehāniskais pievads ir ļoti energoefektīvs risinājums.Tas rada ievērojamu degvielas ietaupījumu,līdz pat 20 –25% apmērā salīdzinājumā ar hidrostatisko pievadu. Tāpat tiek radīta arī mazāka ietekme uz vidi patērējot mazāk degvielu un samazinot hidrauliskas eļļas daudzumu.

Rover- Alpha-gliemezis

JAUCĒJGLIEMEŽI UN NAŽI

Gadu gaitā gūtā pieredze un daudzie veiktie testi ir ļāvuši Italmix sasniegt visefektīvākās izmēru attiecības starp tvertni un gliemežiem, noteikt nažu skaitu un ideālu novietojumu. Tas viss ir padarījis Italmix Matrix barības dalītājus ātri darbīgus un perfektus jebkura TMR produkta viendabīgā  samaisīšanā.

Rover- Alpha

IEKRAUŠANAS FRĒZE

Priekšējā iekraušanas frēze sastāv no 1,8 metru plata frēzēšanas cilindra,aprīkota ar jaudīgu augstspiediena Bosch sūkni un 600 mm plata iekraušanas kanāla ar gumijas lentas transportieri.Transportieris aprīkots ar vulkanizētiem šķērsstieņiem. Frēzēšanas cilindrs un kravas transportieris darbojas neatkarīgi viens no otra, tiem ir maināms griešanās virziens. Frēze ir aprīkota ar hidraulisko aizsardzību.

Plašs papildaprīkojums

Matrix Alpha dalītājiem ir plašs papildus aprīkojuma klāsts,kas nodrošina to efektivitāti ekspluatācijas laikā. Dalītāju iespējams konfigurēt tā, lai tā būtu precīzi atbilstošs jebkurai saimniecībai.

Specifikācija
Rover Alpha 13
Rover Alpha 15
Rover Jumbo Alpha
Ietilpība [m3]
13
15
17
Iekraušanas frēzes augstums [m]
4,73
4,57
4,73
Kopējais platums [m]
2,45
2,5
2,1
Kopējais garums [m]
7,50
7,27
9,1
Kopējais augstums (m)
2,74
3,05
2,7
Dzinēja jauda,kw
125
125
125
Svars ** [kg]
8850
9100
11200

Vēlos uzzināt vairāk

Sazinieties ar mums, un mēs atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem,sagatavosim personīgu piedāvājumu Jūsu interesējošajam modelim. Lauki, kas atzīmēti ar *, jāaizpilda obligāti.

Tālrunis

+37122022412