...Skip to content

Ventilatori

Fermas ventilatori

Itālijā ražotie ventilatori nodrošina vienādu temperatūru visā jūsu fermā. Ar cirkulācijas ventilatoriem jūs samazināsiet siltuma stresu, uzlabosiet dzīvnieku ražošanas līmeni, likvidēsiet kondensāciju uz griestiem un sienām kā arī saglabāsiet ēku svaigumu.

Vislabākie piespiedu ventilācijas risinājumi  ir griestu ventilatori. Tie nodrošina gaisa plūsmu, kura samazina temperatūru vasaras periodā un ziemas laikā pārdala silto gaisu no griestiem tuvāk zemei.

Laba ventilācijas sistēma nodrošinās:

  • aizvadīs kaitīgās gāzes,kuras veidojas metaboliskos procesos un kūtsmēslu fermentācijas laikā
  • aizvadīs mikrobu daļiņas gaisā
  • lieko tvaiku aizvadīšana
  • nodrošina nepieciešamā skābekļa padevi
  • pareiza siltuma pārdalīšana, tādējādi samazinot dzeramā ūdens patēriņu

Gadījumā, ja ventilācija ir nepietiekama, var papildus izmantot dzesēšanu ar ūdens izsmidzināšanu.

Kombinēta ūdens izsmidzināšanas un ventilācijas pielietošana mainīgā ciklā ar minūti ūdens smidzināšana un sešas minūtes ventilēšana maksimāli palielinās ķermeņa dzesēšanu.

Piedāvājam katram klientam labāko risinājumu, kā no funkcionālā skatu punkta, tā no estētiskā viedokļa, tādējādi atrisinot vis sarežģītākos gadījumus.

vertigo-header-2

VERTIGO

Ø 0.8m līdz 3m

Vertigo ventilatori ir Zefiro evolucionārā līnija. Šo ventilatoru priekšrocība ir iespēja nodrošināt ventilāciju ēkās, kur nelielā augstuma dēļ nevar uzstādīt tradicionālos horizontālos ventilatorus. Ventilatora īpašā forma padara tos pielāgojamus, ļaujot darboties horizontālā stāvoklī vai mainīt darba leņķi, ja nepieciešams, no 0 ° līdz 90 °. Vertigo ventilatori ir ideāli visās telpās, bet savu maksimālo potenciālu tie parāda gaidīšanas zonās. Dzīvnieki šeit atrodas ierobežotā telpā, siltumam un stresam sasniedz ļoti augstu līmeni. Tālab tieši šeit ir svarīgi nodrošināt piemērotu risinājumu dzīvnieku labklājībai.

elektromotors-ar-patstavigo-magnetuElektomotors ar patstāvīgo magnētu.

Motors ar pastāvīgu magnētu ir CMP zināšanu un pieredzes produkts. Augstākā veiktspēja un energoefektivitātes līmenis. Bez pārnesumkārbas, minimālais apkalpošana, zems trokšņa līmenis

inverter-vadibas-bloks

 

 

 

Elektomotora vadība

Kompakts un viegls iebūvēts invertora kontrolleris ar vienu vai trīsfāžu ieejas spriegumu. Plug& play risinājums nodrošina ātrumu un drošību instalēšanas laikā.

vertigo-lapstinas

 

 

 

Alumīnija lāpstiņas

Alumīnija lāpstu īpašā forma nodrošina lielāku gaisa plūsmu visos ātruma diapazonos, saglabājot zemu enerģijas patēriņu. Lāpstiņu forma veido ideāla gaisa plūsma, pārklājot optimālo laukumu, apvienojot maksimālo gaisa  tilpumu, ātrumu un padevi lejup.

Modelis
Apgriezieni/min
Lāpstiņu skaits
Svars,kg
Jauda
0,8 m
900
7
30
0,72 kW
1 m
700
5
33
0,65 kW
1,3 m
700
3
38
0,65 kW
header-vsl-2

VSL

Ø 3m līdz 4m

VSL ir ass ventilatori ar reduktoru dzinēju. Tie ir ārkārtīgi funkcionāli un ekonomiski. Šīs ventilatoru sērijas priekšrocība ir plašais pielietojums un kompaktums pateicoties atvieglotajam rāmim un kompaktajam motoram ar reduktoru.

Dzīvnieki šeit atrodas ierobežotā telpā, siltumam un stresam sasniedz ļoti augstu līmeni. Tālab tieši šeit ir svarīgi nodrošināt piemērotu risinājumu dzīvnieku labklājībai.

 

 

vsl-reduktor-motors

KOMPAKTAIS REDUKTORMOTORS

Augstas efektivitātes koaksiālais reduktors ar iebūvētu asinhronu dzinēju. Zemas apkalpošanas izmaksas un ilgstošs kalpošanas ilgums

 

vsl-lapstinas

Alumīnija lāpstiņas

Alumīnija lāpstu īpašā forma nodrošina lielāku gaisa plūsmu visos ātruma diapazonos, saglabājot zemu enerģijas patēriņu. Lāpstiņu forma veido ideāla gaisa plūsma, pārklājot optimālo laukumu, apvienojot maksimālo gaisa  tilpumu, ātrumu un padevi lejup.

rotation

 

UNVERSĀLUMS

Tērauda montāžas rāmis ar stāvokļa fiksācijas mehānismu nodrošina pagriešanu par 90 °

.

Modelis
Apgriezieni/min
Lāpstiņu skaits
Svars,kg
Jauda
3 m
130
6
60
1,4 kW
4 m
110
5
63
0,60 kW

Vēlos uzzināt vairāk

Sazinieties ar mums, un mēs atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem,sagatavosim personīgu piedāvājumu Jūsu interesējošajam modelim. Lauki, kas atzīmēti ar *, jāaizpilda obligāti.

Tālrunis

+37122022412

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.