Lopbarības sagatavošanas tehnika

Mēs nepiedāvājam tikai lopbarības sagatavošanas tehniku- mēs piedāvājam saimniecībai risinājumu. Pie mums jūs atradīsiet risinājumu saimniecības produktivitātes un dzīvnieku komforta uzlabošanai.

Mūsu pieredze un kvalifikācija nodrošina izvēlētās tehnikas atbilstību. Mēs regulāri apmeklējam seminārus un izglītojošus pasākumus par dzīvnieku barošanu un barības sagatavošanu, tādējādi palielinot izpratni par dzīvnieku barošanas procesiem.

Lai izprastu Jūsu saimniecības vajadzību un veiktu pareizo mašīnas izvēli, mēs vienmēr dodamies uz Jūsu saimniecību un uz vietas fermā izvērtēt barošanas procesu. Tāpat fermas izmēri un izmantotā barība ir ļoti svarīgi noteikumi izvēles procesā. Katra saimniecība ir individuāla un unikāla.

Velkamie barības dalītāji

Individuāli pielāgoti barības dalītāji saimniecības vajadzībām, ar lietderīgo tilpumu sākot no 5 cub.m līdz 60 cub.m.Vērā tiek ņemts viss-sākot no ganāmpulka lieluma, fermas izmēriem,barības sastāva un struktūras kā arī izdales uz barības galda.

Baribas_Maisitajs_dailtajs_Matrix Radon Cube 1

Pašgājēji barības dalītāji

Sērijas “Rover Alpha” un “Rover Jumbo UP” pašgājēji barības maisītāji-dalītāji ir tehnoloģiski modernas mašīnas, aprīkotas ar vienu vai diviem vertikāliem maisītāj gliemežiem. Barības dalītāji izstrādāti, lai apmierinātu visprasīgāko zemnieku vajadzības.

Barības maisītājs Matrix_Rover_Aplha_13

Salmu smalcinātājs-izdalītājs

Ideāli piemērots, salmu un siena smalcināšanai pakaišos. Smalcināto daļu garums maināms no 2-7 cm. Plašs papildus aprīkojums ļauj smalcinātāju pielāgot saimniecības vajadzībām, tajā skaitā skābbarības izdalei.

 

 

Salmu_Smalcinatajs_Matrix

Stacionārie maisītāji- dalītāji

Stacionāri maisītāji-dalītāji izmantojami kā lopbarības sagatavošanai, tā arī biogāzes stacijās un komposta gatavošanai. Iespējams aprīkot ar elektro motoru vai dīzeļa dzinēju, komplektācija ar plašām aprīkojuma iespējām.

 

 

stacionārs maisītājs-dalītājs

Vēlos uzzināt vairāk

Sazinieties ar mums, un mēs atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem,sagatavosim personīgu piedāvājumu Jūsu interesējošajam produktam. Lauki, kas atzīmēti ar *, jāaizpilda obligāti.

Tālrunis

+37122022412