Graudu kalte

Modeļi

Basic Range

Basic Sērija ir pirmais solis, lai sāktu iepazīšanos ar Pedrotti graudu kaltēm un to plašo modeļu gammu. Modelis  BASIC — pareizā izvēle tām modernajām saimniecībām,  kuras plāno pašas kaltēt savus novaktos graudus, tādējādi kontrolējot produktu kvalitāti.

Šīs graudu kaltēm ir nelieli gabarīti, tās var viegli transportēt žāvēšanas sezonas laikā, kā arī pēc tam uzglabāt piemērotā vietā. Maksimālā diennakts ražība Basic sērijas graudu kaltēm būs apmēram 60 tonnas. Ražība var mainīties atkarībā no produkta un mitruma.

pedrotti-basic-range

Super Range

Modeļa SUPER daļas ir ideālos izmēros, lai nodrošinātu vieglu transportēšanu un samazinātu vietas prasības. Turklāt kaltes ir teleskopiskas, aprīkotas ar izvelkamiem sietiem un centrālo skrūvju konveijeru. Augstāks veiktspējas līmenis, ko piedāvā SUPER klāsts, ir iespēja salocīt visus modeļus transportēšanas laikā, padarot to īpaši piemērotu tiem klientiem, kuri sniedz ārpakalpojumus, kuriem līdz ar to ir nepieciešams bieži pārvietoties. Šis diapazons ļauj maksimāli palielināt žāvētāja produktivitāti pat īpaši “grūti” apstrādājamu produktu gadījumā, kā, sojas pupiņas un ļoti mitra kukurūza

pedrotti-basic-range-series_1
pedrotti-super-range-series4

Large Range

LARGE modeļu klāsts sastāv no jaudīgiem un uzticamiem modeļiem, kas nodrošina ikdienas ražīgumu no 85 līdz 135 t atkarībā no žāvējamā produkta.

Tās ir ieteicamas vidējām saimniecībām, kuras plāno tieši veikt žāvēšanas procesu un kontrolēt savu produktu kvalitāti. Turklāt visus šos modeļus, iegādājoties aprīkotus ar automātisko funkciju, var ievietot nepārtrauktos žāvēšanas ciklos, ļaujot modernākajām saimniecībām optimizēt savu ražošanu.

XL Range

XL klāstu veido modeļi, kas spēj apmierināt modernu, dinamisku un liela izmēra saimniecību vajadzības. Tie ir jaudīgi un uzticami, un nodrošina ikdienas ražīgumu virs  200 t. To izmēri padara XL modeļus piemērotākus ievietošanai fiksētās darba stacijās, lai būtu pilnībā datorizēto žāvēšanas ciklu īstās smadzenes. Šie modeļi var sasniegt augstāko līmeni, ciktāl tas attiecas uz efektivitāti un kvalitāti. Plašais papildu piederumu klāsts, ko izstrādājis un piedāvā Pedrotti zīmols,  padara šos milžus ļoti pielāgojamus konkrētākām vajadzībām un prasībām.

pedrotti-xl-range
pedrotti-mid-large-range-series1

Vēlos uzzināt vairāk

Sazinieties ar mums, un mēs atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem,sagatavosim personīgu piedāvājumu Jūsu interesējošajam modelim. Lauki, kas atzīmēti ar *, jāaizpilda obligāti.

Tālrunis

+37122022412