Skip to content

Aktuāli

Horst serviss no Cēsīm kļuvis par Itālijas uzņēmuma Sfoggia Agriculture Division ražotās produkcijas oficiālo pārstāvi Latvijā.

Sejmasina-Sigma-5-horst

Itālijas uzņēmums Sfoggia dibināts 1956. gadā pateicoties Antonio Sfoggia un viņa dēla Narcizo aizrautībai. Pirmsākumos kompānija nodarbojās ar ūdens apgādes sistēmu celtniecību, taču drīz tā pievērsās lauksaimniecības sektoram, sākot projektēt un ražot sējmašīnas un stādu stādāmās mašīnas. Pēdējo gadu laikā ražotāja sortimentu ir papildinājušas vairākas izstrādnes, atbilstoši dažādajām tirgus prasībām. Investīcijas tehnoloģijās un attīstībā ir iemesls tam, ka Sfoggia ir starp līderiem precīzās sējas pneimatisko sējmašīnu, graudu sējmašīnu un starprindu kultivatoru projektēšanā un ražošanā.

Latvijas saimniecībām tiks piedāvāti visi Sfoggia modeļi – sākot ar mehānisko Drill-Sem un beidzot ar precīzās sējas pneimatiskajām sējmašīnām Air un Sigma 5 ar Elektra Drive un ISOBUS pilno elektronisko vadību. Noteikti uzmanības vērtas ir “no till” bezaršanas tehnoloģijas sējmašīnas un starprindu kultivatori Thema T20.