...Skip to content

Aktuāli

Jauns sadarbības partneris -Euromilk

Gada nogalē esam lepni un priecīgi par jaunu sadarbības partneri no Polijas. EUROMILK ir ģimenei piederošs uzņēmums.Tas nodrošina pilnīgus un specializētus risinājumus uz efektīvu piena ražošanu orientētām lauku saimniecībām. Pamatdarbība ir augstas kvalitātes lauksaimniecības tehnikas EUROMILK ražošana, pilnībā automatizētas ierīces dzīvnieku barošanai un kūtsmēslu iekārtas.

Uzņēmums atrodas “Wysokie Mazowieckie” – Polijas piensaimniecības nozares centrā.

EUROMILK pieder uzņēmumam GAMA Group, kas kopš 1990. gada ir audzis lauksaimniecības nozarē. Ar plašu pieredzi un ieguldījumiem jaunajās tehnoloģijās Euromilk nodrošinām šādus risinājumus:

EUROMILK Rino lopbarības maisītāji dalītāji ar ietilpību no 5 līdz 44 kub/m

EUROMILK Buffalo kūtsmēslu izkliedētāji ar ietilpību sākot no 8 kub.m

EUROMILK Qube automatizētā fermu barošanas sistēma

2013. gada sākumā uzņēmums ir  jaunās telpās ar kopējo platību 2500 m2. 2015. gadā tika atvērta otra rūpnīcas halle tādējādi  dubultojot ražošanas platību. Jaunajā rūpnīcā ir palielinājušās ražošanas jaudas, savukārt uzlabots ražošanas process. 2018. gadā ir pabeigta jaunas rūpnīcas būvniecība, kuras platība ir 2500 m2.

Horts Serviss piedāvā Latvijas piensaimniecībām visu Euromilk produktu klāstu, nodrošinot arī garantijas un pēc garantijas servisu, kā arī rezerves daļu piegādi. Horst Serviss pamatvērtības ir augstas kvalitātes tehnoloģiskie risinājumi Latvijas Saimniecībām.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.